Adıyaman Yukarı Nasırlı Köyü Öğrencilerine Giyim Desteği

Gölbaşı Kaymakamlığı, İlçe Eğitim Müdürlüğü Yukarı Nasırlı İlkokulu için 16.09.2022 tarihinde,

E-602 60599-165. 99-57912833 sayılı ve Öğrenci Ders Araç Gereç ve Giyecek İhtiyacı konulu talepleri önce “Türk Kadınlar Konseyi Derneği Merkezi” ne, Merkez de konuyu  Şubelerine iletmiştir.

TKKD Genel merkezinin duyurusu sonucu; TKKD Elazığ Şube Başkanı ve Doğu Anadolu Bölgesi Başkanı Prof. Dr. Temizer Ozan,  Adıyaman Yukarı Nasra Köyü öğrencilerine dağıtılmak üzere derneğimiz tarafından hazırlanan 5 koli  muhtelif giyim ve kitap paketlerini Yukarı Nasırlı Köyü İlkokul Müdürü Ahmet Küçük ‘e ulaştırılmak üzere  “Has Bingöl Otobüs Firmasına” teslim etmiştir.

Bu organizasyonda emeği geçen TKKD Genel Başkanı Fatma İnal’a, TKKD Elazığ  Şubemizden Sayın Gülsüm Yıldırım’a, Demet Çalıcıoğlu’na, TKKD Web Sorumlusu Gülay Başak’a, Has Bingöl Otobüs firmasına teşekkür ederiz.

Prof. Dr. P. Sema Temizer OZAN

_______________________________________________

Güzel yurdumuzun ücra ve maddi durumu pek de iyi olmayan değerli velilerine sahip köy okulumuza tüm olumsuzluklara rağmen devam etmeye çalışan canımız çocuklarımızın birçok şehir okulundaki akranlarıyla olan fırsat ve imkan eşitsizliğini ortadan kaldırmak adına deniz yıldızı misali çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için göstermiş olduğunuz bu duyarlılığa çocuklarım, velilerim ve öğretmenlerim adına teşekkür ederim.
Ahmet Karayılan ;Müdür
Adıyaman Gölbaşı Yukarı
Nasırlı Köyü İlkokulu